Jest wiele sposobów na dobre spędzenie wieczoru, można pograć w planszówki, iść do kina, poczytać książkę… lub przenieść się w czasie! Jeżeli ta ostatnia opcja brzmi intrygująco, to Capitol może w tym pomóc.

Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami” to spektakl, który przyciąga masę fanów. Swoją premierę miał w 2014 roku i od tego czasu cieszy się sporym uznaniem ochoczo przybywających widzów, dziennikarzy czy krytyków. Smokingi, papierosy i wybitna muzyka to pakiet, którego na pewno doświadczą wszyscy przybyli do Capitolu.

W latach 60. Ubiegłego wieku trójka wybitnych postaci, czyli Frank Sinatra, Dean Martin i Sammy Davis Junior wypełniali sale koncertowe. Na nasze szczęście dziś możemy przenieść się w czasie i poczuć się tak, jak gdybyśmy byli w Stanach Zjednoczonych pół wieku temu. Poczuć ten klimat, dym papierosowy, usłyszeć muzyków wspomaganych przez kilkunastoosobowy big-band i po prostu cieszyć się wieczorem.

Spektakl będzie można obejrzeć w trakcie weekendu od 20 do 22 Maja we Wrocławskim Capitolu. Bilety są jeszcze dostępne i możne je kupić na ich stronie internetowej

Filip Cierpisz
fot.: Łukasz Giza