Jeśli  jesteś pasjonatem nauki i chcesz wziąć udział w czymś nie banalnym, bądź poszerzyć swoje horyzonty -to nadchodzi idealna okazja.

Udział w projekcie daje możliwość nawiązania nowych znajomości, które są bardzo ważne w dzisiejszym świecie. Nauczysz się jakim językiem się posługiwać, aby nie brzmiał on banalnie i był zrozumiały dla wszystkich, a także zaznajomisz się z narzędziami jakich używają popularyzatorzy na co dzień w swojej pracy. Dzięki specjalnym szkoleniom posiądziesz umiejętność sprawnego komunikowania się oraz budowania zaufania wśród ludzi w XXI wieku. Nie zabraknie także wiedzy z dziedziny ekonomicznej, zarządzania oraz promocji w mediach społecznościowych co pozwoli Tobie na odkrycie nowych aspektów działania. Osoby, które wezmą udział w projekcie Popularyzacja nie boli zostaną docenione podczas gali finałowej.

Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Krajowa Reprezentacja Doktorantów. KRD jest ogólnopolskim przedstawicielem i wyrazicielem woli środowiska doktorantów. Aby zgłosić swoją kandydaturę wystarczy wypełnić krótką ankietę na swój temat. Więcej informacji znajduje się TUTAJ. 

Emilia Herzog

Fot.: Pixabay