Kibice piłki nożnej w Opolu, nie muszą już polegać tylko i wyłącznie na tutejszej Odrze. Może piłka nożna halowa nieco się różni od tej na trawiastym boisku, ale z pewnością zapewnia ogrom emocji i zwrotów akcji.

Dreman Opole Komprachcice to klub założony w 2012 roku, od dwóch lat znajdujący się w futsalowej elicie. W składzie Dremana grają zawodnicy głównie z Polski, ale gra też kilku zawodników zza granicy, z takich krajów jak Portugalia, Brazylia czy Mołdawia. Opolska drużyna na półmetku sezonu okupuje miejsce w pierwszej czwórce tabeli.

Jest to pozycja powyżej oczekiwań, ale więcej możemy o tym usłyszeć od Trenera “Opolskich Tygrysów”, Jarosława Patałucha.

 

Dla rozwoju klubu bardzo ważne jest patrzenie w przyszłość i plany dotyczące rozwoju organizacji. Zarząd Dremana stawia ambitne cele swoim trenerom i piłkarzom, w tym sezonie jest to walka o miejsce w pierwszej piątce, bądź ósemce, natomiast w przyszłej kampanii Tygrysy będą walczyć o medale.

 

Kibice są integralną częścią każdej dyscypliny, sport byłby niczym bez nich, a takich fanów jakich ma Dreman, może pozazdrościć niejedna drużyna grająca w ekstraklasie. Na trybunach panuje fantastyczna atmosfera, która zapewnia kolejną dawkę emocji.

 

Piłkarzy Dremana można podziwiać na żywo na hali Stegu Arena w Opolu, bądź na hali OSiR w Komprachcicach.

Henryk Szuliński
Fot. Sportoweopole.pl