Wielkimi krokami zbliża się XIV Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2022 ,,Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju’’. Udział w niej to dobra okazja do poszerzenia swoich horyzontów z początkiem nowego semestru.

Założona w 2014 roku Fundacja TYGIEL inicjuje oraz organizuje wiele naukowych oraz edukacyjnych  konferencji naukowych. Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2022 ,,Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju’’ to jedno z największych wydarzeń naukowych w Polsce, które co roku, w marcu, staje się naukowym panelem wymiany wiedzy, inspiracją do podjęcia nowych wyzwań. Wydarzenie to może pochwalić się kilkunastoletnią tradycją, jako inicjatywa lubelskiego środowiska naukowego – wspólnego przedsięwzięcia przedstawicieli wszystkich publicznych lubelskich uczelni wyższych. 

Tegoroczna konferencja to niepowtarzalna okazja do spotkania z wybitnymi przedstawicielami wszelakich dyscyplin naukowych zaczynając od nauk przyrodniczych poprzez nauki społeczne kończąc na sztuce. Gośćmi honorowymi będą: Tomasz Arciszewski, Ph.D., Professor, Professor Lidia Morawska, PhD, prof. dr hab. n. med. Andrzej Ziemba.

W ramach uczestnictwa w Konferencji, istnieje możliwość opublikowania swojej pracy naukowej w formie rozdziału w monografii naukowej, która zostanie wydana przez Wydawnictwo Naukowe TYGIEL. Opublikowana  monografia  naukowa  zostanie  poddana  procedurze  recenzji w  modelu double-blind review. Publikacja zostanie wydana w formie papierowej oraz szeroko dystrybuowana za pośrednictwem internetu w trybie open access.

Fundacja wychodzi naprzeciw aktualnej sytuacji sanitarno-epidemiologicznej i umożliwia udział zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej.

XIV Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2022 ,,Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju’’ odbędzie się w Lublinie w dniach 26-27 marca, a online od 24 do 27 marca 2022 roku.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia TUTAJ.

Magdalena Wróblewska
Fot.: Konferencja Naukowa TYGIEL