STUDENCKA ROZGŁOŚNIA RADIOWA “RADIO SYGNAŁY”
UNIWERSYTET OPOLSKI

STUDENCKIE CENTRUM KULTURY
ul. Katowicka 95
45-061 Opole

Kontakt na antenę: 77 452 70 24

Redaktor Naczelna
Katarzyna Klimczyk
tel. 513 909 302
katarzynaklimczyk@interia.pl

Katarzyna, nie Kasia. Z Radiem przygodę rozpoczęłam w 2019 roku i trwa ona do dzisiaj. Z wyboru amator każdej możliwej rzeczy, a z zamiłowania edytor. Do Waszej dyspozycji jako wsparcie w zakresie językoznawstwa, prawa i definitywnie towarzysz na kampusie.

Dział muzyczny
Filip Cierpisz
tel. 530 360 701
filipcierpisz.radiosygnaly@gmail.com
dzial.muzycznyrs@gmail.com

Cześć wszystkim, jestem Filip i dołączyłem do radia w 2019 roku. Studiuje bezpieczeństwo
międzynarodowe a moją największą pasją jest muzyka (głównie szeroko pojęty metal). Uwielbiam czytać biografie i autobiografię muzyków, (nawet tych, za którymi nie przepadam) a w wolnym czasie gram na gitarze. Uwielbiam poznawać nowe zespoły i artystów, więc jeżeli masz coś ciekawego, czekam na kontakt.

Dział muzyczny

II zastępca Redaktor Naczelnej
Sara Rostkowska
tel. 665 102 266
s.rostkowska@ekonom.jgora.pl
dzial.muzycznyrs@gmail.com

Hejka, jestem Sara. Studiuję Dziennikarstwo i komunikację społeczną od 2019 roku, co też skłoniło mnie do przystąpienia do Radia Sygnały. Działanie w nim stało się dla mnie nie tylko pasją, ale i ogromną nauką pokory, jednocześnie z masą świetnej zabawy! Muzyką interesowałam się od zawsze, jednak moja pasja opierała się na jej znajomości. W radiu odkryłam tajniki muzycznego gustu i co najważniejsze rozwinęłam się w tym kierunku. Poznawanie nowych i starych gatunków sprawia mi wiele radości! Możecie mnie znaleźć na kampusie śpiewającą wiele utworów i poznać mnie po mym wzroście i długich rudych włosach. Jeśli macie do mnie jakiekolwiek pytania lub propozycję współpracy to nie bójcie się zagadać! Nie gryzę!

Dział marketingu

I zastępca Redaktor Naczelnej
Lila Zowada
tel. 605 851 044
marketing.sygnaly@gmail.com

Hej wszystkim! Jestem Lila i zajmuję się „robieniem marketingu”. Nasz dział, składający się z najlepszych ludzi pod słońcem zajmuje się konkursami, nagrodami, social mediami i innymi fajnymi rzeczami! Łatwo znaleźć mnie w tłumie – zawsze najniższa. Masz jakiś biznes, interes, skargi lub propozycje albo po prostu chcesz pogadać? Bez krępacji, pisz/ dzwoń. Moje motto to: nie ma głupich pytań, a wszystko da się zrobić.

Dział kultury
Weronika Lewera
tel. 726 095 559
weronika.lewera@gmail.com

Hejka, jestem Weronika i studiuję Ekonomię. W Sygnałach działam od 2020 roku, a aktualnie pod swoimi skrzydłami mam dział kulturalny. Moje zainteresowania to narty, muzyka, książki, kryminologia i nieruchomości. Uwielbiam spotkania ze znajomymi, jak i poznawanie nowych osób. Jestem jeszcze niższa niż Lila, więc na pewno każdy mnie rozpozna! Podobno jestem również kontaktowa, towarzyska i potrafię iść na kompromis, a dobry humor rzadko mnie opuszcza. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub propozycji zapraszam do kontaktu, każdego wysłucham i razem znajdziemy rozwiązanie.

Baza muzyczna/antena
Maciej Kozyra
tel. 796 574 652

maciej.kozyra361@gmail.com
dzial.muzycznyrs@gmail.com

Cześć, jestem Maciej, w Sygnałach często nazywany Maciejowym. Moja przygoda z Radiem rozpoczęła się w 2020 roku i od niedawana zajmuję się bazą muzyczną. Aktualnie studiuję Informatykę, a w wolnej chwili poświęcam się muzyce, w postaci gry na gitarze i nauce gry na pianinie. Dodatkowo lubię uprawiać sport oraz poznawać niezwykłe historie ukazywane w świecie gier, kinematografii oraz literaturze fantastycznej. Zdarza mi się pojawiać na kampusie, wtedy moim znakiem rozpoznawczym jest gitara!

Skontaktuj się z nami: