Czy jesteście gotowi? Masa świetnych nowości singlowych czeka na Was! W tej kompilacji macie okazję posłuchać m.in. Męskiego Grania, Adele oraz wielu innych.

Adele – Easy On Me

 

Po 6 latach od wydania ostatniej płyty Adele powróciła na usta całego świata. Utwór Easy On Me pochodzący z płyty 30 podbija serca słuchaczy i przypomina, dlaczego wokalistka cieszy się tak dużym uznaniem. Spokojny, kołyszący, porywający i przekazujący masę emocji kawałek z pewnością trafi na tysiące playlist na całym świecie.

Filip Cierpisz

Męskie Granie – Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości

 

Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości, czyli kolejny projekt Męskiego Grania. Trudno mi jednoznacznie określić, co czułam po pierwszym spotkaniu z tegorocznym wykonaniem. Zdradzę jedynie, że w trakcie tych niecałych sześciu minut pojawiła się we mnie jakaś nuta nostalgii i dreszczyk ekscytacji wywołany świetnie brzmiącymi głosami Darii Zawiałow i Dawida Podsiadły, ale też “nieco uparte” poczucie przemijania i smutku. Piosenka Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości zdaje się znacznie odbiegać od wcześniejszych kompozycji, jest może spokojniejsza, bardziej wpływająca na emocje, chociaż w końcowym fragmencie na moment znikają melancholijne brzmienia, a instrumenty wyraźnie dominują nad wokalem.

Agnieszka Biernacka

Masked Wolf & Bebe Rexha – It’s You, Not Me (Sabotage)

 

Australijski raper Masked Wolf łączy siły z cudowną wokalistką Bebe Rexha, by wypuścić wzbogaconą o nowe wersy piosenkę artystki z ostatniej płyty Better Mistakes. Utwór It’s me, not you (Sabotage)  opowiada o tym,  by stawać zawsze po swojej stronie w związku, nie zatracić się kompletnie w niezdrowej relacji. Muzycy pokazali, że nie istnieją żadne bariery zarówno, by zadbać o siebie, ale również w gatunkach muzycznych. Idealnie połączyli siły wnikliwych tekstów stworzonych przez Masked Wolf oraz magicznego wokalu Bebe Rexha.

Sara Rostkowska

Two Feet, grandson – Until I Come Home

 

Powróćmy do rodzimych stron dobrej muzyki oraz czarno- białych teledysków wraz z Two Feet oraz grandson w utworze Until I go home. W kawałku słuchacze mogą zatracić się w świetnej linii gitarowej oraz niesamowitych wokalach artystów. Wyluzowana atmosfera pomoże się rozluźnić w drodze do domu, pracy czy nawet na spacerze. Dodatkowo grandson zaskakuje swoich fanów nową wersją deluxe debiutanckiego albumu z 2020 roku – Death of an Optimist – która ma się ukazać 3 grudnia.

Sara Rostkowska

Avril Lavigne -Bite me

 

Księżniczka pop – punku powraca w mocnym stylu serwując utwór Bite me, pokazując tym samym, że nie straciła pazura! Teledysk w reżyserii Hanny Lux Davis z gościnną turą Travisa Barkera jest potwierdzeniem współpracy pomiędzy Avril Lavigne a producentem muzycznym z DTA Records – wcześniej wspomnianym Travisem. Czyżby kawałek przypominający beztroskie czasy muzycznych poranków przed szkołą był zapowiedzią większego projektu?

Sara Rostkowska