Nareszcie mamy Nowy Rok! Ciekawe co się z tym wiąże? Masa nowych utworów oraz nadchodzących albumów! Natomiast w naszej dzisiejszej kompilacji nowości singlowych odnajdziecie mieszankę, zarówno ubiegłorocznych kawałków, ale również noworocznych. 

Neurosplot – Światła Lamp

 

 

Sylwester minął, jednak wspomnienia tamtej nocy pozostają w nas. Wielu czuło spokój, siłę oraz energię do przetańczenia całej nocy. Kluby przyciągały tłumy, swymi Światłami Lamp, o których opowiada lubelskie trio Neurosplot w składzie Zuzia Kisiel, Maki i Federici. Przyciągający swym eterycznym bitem utwór przenosi słuchacza do historii dziewczyny, od której bije niesamowite światło, którym oślepia innych. Bohaterka może się ukryć tylko w tłumie imprezowiczów, gdzie muzyka ją otula, niczym schronienie od zgiełku miasta. Intrygujący wokal Zuzi przynosi spokój zszarganej duszy i nerwom, pokazując, że pasja jednocześnie staje się ukojeniem.

 

senti – Dla Dobrych

 

 

Dla dobrych chwil, dla wspomnienia słonecznego dnia, dla szczęścia w Nowym Roku i wiele, wiele więcej. senti przychodzi do fanów z najnowszym utworem, dzięki któremu poczujemy przypływ fali upałów oraz chilloutu. Raper nie zatrzymuje się na chwilę i powraca z nową energią w najnowszym kawałku Dla Dobrych, który już niedługo będzie można usłyszeć na jego najnowszej epce! Zimowy letniak sentiego został nagrany podczas pobytu artysty w Macedonii.

 

INNA x Sean Paul – Up

 

 

Niespodziewany duet INNA i Sean Paul prezentuje najnowszy hymn o miłości. Świeże, radosne brzmienie odnowionego utworu z pomocą Seana, przeniesie każdego do miejsca na plaży z ukochaną osobą. Pomimo różnych kłótni i problemów, uczucie czy to stare, czy nowe doda nam skrzydeł, które pomogą nam się podnieść z  beznadziejnych sytuacji. Pnąc się “up, up, up”– jak śpiewa wokalistka – warto mieć przy sobie bliską osobę, która będzie nas wspierać. Natomiast INNA ma ogromny support w Minelli, Sebastianie Baracu, Marcel Botazanie oraz Alex Cotoi, którzy pomogli jej stworzyć najnowszy hit oraz rozwijać karierę.

 

Julia Wieniawa & Kuba Karaś – Nie mam dla Ciebie miłości

 

 

Znany naszym studentom rewelacyjny artysta Skubas wydał w 2014 roku utwór Nie mam dla Ciebie miłości, który po kilku latach został odnowiony. Julia Wieniawa oraz Kuba Karaś z okazji dwudziestolecia wytwórni Kayax zaprezentowali piosenkę na nowo. Pokazując jednocześnie, że warto docenić starsze brzmienia i jednocześnie zaśpiewać smutną balladę o wygasającym uczuciu. Wykonanie młodych artystów wywołuje ciarki, natomiast melodia pomaga pożegnać się z utraconą miłością.

Sara Rostkowska

Fot.: Sara Rostkowska