Pogoda nam nie dogadza, pomimo braku śniegu z powodu temperatury możemy odczuć zimową aurę. Jednak mamy swoich bohaterów, którzy nas ratują i ogrzewają nasze dusze swymi najnowszymi produkcjami. Zapraszamy na najświeższą kompilację Nowości Singlowych #46!

BEAST IN BLACK – Blade Runner

Mocny rock z pewnością ma tu wielu fanów. Pewnie jednak niewielu z Was słyszało o zespole BEAST IN BLACK. Niezwykle charyzmatyczni członkowie formacji stworzyli wyjątkowy numer – Blade Runner – będący idealnym reprezentantem ich stylu, wzorowanym na AC/DC. Utwór ten znajduje się na ich trzeciej płycie – Dark Connections, a teledysk został nagrany w trakcie festiwalu Rock The Lakes w Szwajcarii.

Mateusz Gruchot

Gibbs x Opał – PYŁ

Jak to jest możliwe, że każdy utwór Gibbs’a jest fenomenalny? Nie wiadomo. Z pewnością jednak PYŁ jest wyjątkowy, niezwykle mroczny i klimatyczny, ale zachowujący duch i styl tego artysty. Kawałek opowiada o młodzieńczych latach życia, i myślę, że szczególnie może trafić w nasze gusta. Ta nutka jest elementem płyty tych dwóch artystów pt.DOPEHOUSE MIXTAPE.

Mateusz Gruchot

Steve Aoki & Regard – New York feat. mazie

Klubowe rytmy są zawsze cenne, szczególnie, jeśli są tak genialne. Zdecydowanie przypominająca twórczość Avicci’ego, w połączeniu z niezwykłym głosem wokalistki, mazie, spaja wszystko w całość. Pokazuje, że nawet mimo rozpoczętego roku, można już tworzyć utwory, które nawiązują klimatem do wakacji. Ta piosenka jest elementem składowym albumu o tym samym tytule.

Mateusz Gruchot

DELAIN – Moth To A Flame

Premiera płyty odnowionego zespołu DELAIN coraz bliżej, dlatego Holendrzy postanawiają rozgrzać atmosferę udostępniając nowy singiel. Moth to a Flame to kolejny powiew świeżości i pokaz możliwości nowego składu. Utwór zdecydowanie różni się charakterem od dotychczasowych singli, co nie czyni go w żaden sposób gorszym. Czy pełny krążek zaskoczy nas czymś jeszcze? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Nikodem Lipczyński

KAMELOT – One More Flag In The Ground

Amerykańscy mistrzowie symfonicznego power metalu, KAMELOT, po kilku tygodniach luźnych zapowiedzi wreszcie przedstawia konkrety. One More Flag in the Ground to zaledwie pierwszy przedsmak nowego albumu zatytułowanego The Awakening. Ma zdecydowanie wszystko, czego moglibyśmy oczekiwać od zespołu. Rytmiczne gitary, zmyślne orkiestracje oraz niesamowite, dźwięczne wokale to charakterystyczne elementy rozpoznawcze grupy. Usłyszymy ich więcej już 17 marca 2023, kiedy światło dzienne ujrzy cały krążek.

Nikodem Lipczyński

Fot.: Sara Rostkowska