Coraz to więcej starszych osób wraca do lat młodości grając w planszówki. Nie tylko oni, młodzi też chętniej sięgają po tą formę rozrywki m.in. na domówkach czy spotkaniach ze znajomymi. Obecnie mamy ogromny wybór dotyczący tego typu rozgrywek. Dlaczego ciągle zyskają na popularności? Gry planszowe i karciane  towarzyszą nam od najmłodszych lat, uczymy się dzięki nim przegrywać, rozwiązywać problemy i rozwijać.

28 stycznia w godzinach 17:00-22:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej na ulicy Minorytów 4 w Opolu, odbędzie się cykliczne spotkanie Gramy razem! Jest to wydarzenie organizowane MBP, która udostępni nam miejsce do spędzenia czasu przy grach.  Współorganizatorem została firma graszki.pl, na której możemy zarówno kupić jak i wypożyczyć smak dzieciństwa.

Organizatorzy zapewniają dla uczestników wygodnie i dobrze oświetlone miejsce. Jeżeli osoba wyrażająca chęć uczestnictwa posiada swoje gry jak najbardziej może wziąć je z sobą, jeśli nie to nie ma najmniejszego problemu by skorzystał z zasobów biblioteki czy graszki.pl. Dzięki temu spotkaniu będziemy mogli odciąć się od nowoczesnych technologii i choć na chwile powrócić do dzieciństwa. Co najważniejsze? Poznać nowe gry i pasjonatów długich rozgrywek.

Co o planszówkach sądzą nasi studenci? Koniecznie posłuchajcie sami!

 

 

Ze względu na obostrzenia wymagane są zapisy online poprzez napisanie wiadomości na adres email: kontakt@graszki.pl lub poprzez wiadomości prywatne.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenie na Facebooku. TUTAJ.

Ada Najdek
Fot.: Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu